PrimńÉria Municipiului Or»ôova

 
 


    

 

 

 

 

 

2019

 

 

Legislatura

2016 - 2020

 

consiliul local

 

 


 


   

 

 


Declaratii de interese CL



 

 

 

2019

 

 

Legislatura 2016 - 2020

 

 

 

CONSILIUL LOCAL

( validat cu HCL nr.57(2)/23.06.2016 )

 

Anghel Antanasie - nr.17/C/18.06.2019

( validat mandatul cu data de 27.07.2017 - HCL nr.84/27.07.2017 )

Baratky Felix

( validat mandatul cu data de 25.04.2017 - HCL nr.52/25.04.2017 )

Bijan Mariana - nr.7/C/10.06.2019

Bogasieru Adrian-Mihai - nr.18/C/18.06.2019

( validat mandatul cu data de 29.05.2018 - HCL nr.38/29.05.2018 )

Br‚ncoveanu Mircea-Mihai

Br‚ncoveanu Mircea-Mihai

( incetat mandatul cu data de 20.04.2018 - Ordinul Prefectului jud.Mehedinti nr.120/20.04.2018 )

Burileanu Ionela-Daniela - nr.10/C/13.06.2019

Calea Ionel-Fănel - nr.15/C/18.06.2019

Cergan Adrian - nr.22/C/16.09.2019

( validat mandatul cu data de 30.08.2019 - HCL nr.55/30.08.2019 )

Chircu Doinița-Mariana - nr.3/C/31.05.2019

Cican Adrian

( incetat mandatul cu data de 25.04.2017 - HCL nr.51/25.04.2017 )

Ciorecan Iulian Horia - nr.1/C/08.02.2019

Ciorecan Iulian Horia - nr.5/C/03.06.2019

Ciorecan Iulian Horia

( incetat mandatul cu data de 30.08.2019 - HCL nr.53/30.08.2019 )

Ciuverca Ionela-Daniela

Draghicescu Laurenţiu-Ioan

( incetat mandatul cu data de 10.05.2018 - Ordinul Prefectului jud.Mehedinti nr.156/10.05.2018 )

Enășescu Ion - nr.6/C/04.06.2019

( validat mandatul cu data de 29.05.2018 - HCL nr.37/29.05.2018 )

Erimescu Filip - nr.11/C/13.06.2019

( validat mandatul cu data de 29.05.2018 - HCL nr.39/29.05.2018 )

Ianculovici Elena-Camelia - nr.19/C/18.06.2019

Iovanovici Oana-Mirela

( incetat mandatul cu data de 31.10.2017 - HCL nr.100/31.10.2017 )

Jianu Florea - nr.9/C/12.06.2019

( validat mandatul cu data de 28.03.2017 - HCL nr.33/28.03.2017 )

Jinga Nicolae - nr.12/C/13.06.2019

Macovei Mitică - nr.4/C/31.05.2019

( validat mandatul cu data de 31.10.2017 - HCL nr.101/31.10.2017 )

Mihai Andreea Martina

( incetat mandatul cu data de 28.03.2017 - HCL nr.32/28.03.2017 )

Nedelcu Ecaterina - nr.20/C/06.09.2019

( validat mandatul cu data de 30.08.2019 - HCL nr.56/30.08.2019 )

Nichescu Vasile-Nelu

( incetat mandatul cu data de 25.04.2017 - HCL nr.53/25.04.2017 )

Oprea Aurelia-Daniela - nr.13/C/18.06.2019

Oprea Aurelia-Daniela - nr.23/C/25.10.2019

( incetat mandatul cu data de 19.08.2019 - HCL nr.54/30.08.2017 )

Palaşcă Gheorghe-Sorin - nr.14/C/18.06.2019

Pătăşanu Petre - nr.8/C/11.06.2019

Sănătescu Viorica

( incetat mandatul cu data de 10.05.2018 - Ordinul Prefectului jud.Mehedinti nr.157/10.05.2018 )

Șofican Dorin - nr.21/C/10.09.2019

( validat mandatul cu data de 30.08.2019 - HCL nr.54/30.08.2017 )

Truşcă Aurelian - nr.16/C/18.06.2019