PrimńÉria Municipiului Or»ôova

 
 




 

 

2018

 

Legislatura

2016 - 2020

 

consiliul local

 

 

 


     

 

 


Declaratii de avere CL


                                                

 

 

 

 

2018

 

 

Legislatura 2016 - 2020

 

 

 

CONSILIUL LOCAL

( validat cu HCL nr.57(2)/23.06.2016 )

 

Anghel Antanasie - nr.19/C/28.06.2018

( validat mandatul cu data de 27.07.2017 - HCL nr.84/27.07.2017 )

Baratky Felix

( validat mandatul cu data de 25.04.2017 - HCL nr.52/25.04.2017 )

Bijan Mariana - nr.4/C/08.06.2018

Bogasieru Adrian-Mihai - nr.20/C/06.07.2018

( validat mandatul cu data de 29.05.2018 - HCL nr.38/29.05.2018 )

Br‚ncoveanu Mircea-Mihai - nr.1/C/18.01.2018

Br‚ncoveanu Mircea-Mihai - nr.8/C/08.06.2018

( incetat mandatul cu data de 20.04.2018 - Ordinul Prefectului jud.Mehedinti nr.120/20.04.2018 )

Burileanu Ionela-Daniela - nr.16/C/15.06.2018

Calea Ionel-Fănel - nr.6/C/08.06.2018

Chircu Doinița-Mariana - nr.3/C/08.06.2018

Cican Adrian

( incetat mandatul cu data de 25.04.2017 - HCL nr.51/25.04.2017 )

Ciuverca Ionela-Daniela

Draghicescu Laurenţiu-Ioan - nr.18/C/15.06.2018

( incetat mandatul cu data de 10.05.2018 - Ordinul Prefectului jud.Mehedinti nr.156/10.05.2018 )

Enășescu Ion - nr.14/C/14.06.2018

( validat mandatul cu data de 29.05.2018 - HCL nr.37/29.05.2018 )

Erimescu Filip - nr.21/C/12.07.2018

( validat mandatul cu data de 29.05.2018 - HCL nr.39/29.05.2018 )

Ianculovici Elena-Camelia - nr.15/C/15.06.2018

Iovanovici Oana-Mirela

( incetat mandatul cu data de 31.10.2017 - HCL nr.100/31.10.2017 )

Jianu Florea - nr.5/C/08.06.2018

( validat mandatul cu data de 28.03.2017 - HCL nr.33/28.03.2017 )

Jinga Nicolae - nr.17/C/15.06.2018

Macovei Mitică - nr.11/C/12.06.2018

( validat mandatul cu data de 31.10.2017 - HCL nr.101/31.10.2017 )

Mihai Andreea Martina

( incetat mandatul cu data de 28.03.2017 - HCL nr.32/28.03.2017 )

Nichescu Vasile-Nelu

( incetat mandatul cu data de 25.04.2017 - HCL nr.53/25.04.2017 )

Oprea Aurelia-Daniela - nr.10/C/11.06.2018

Palaşcă Gheorghe-Sorin - nr.12/C/13.06.2018

Pătăşanu Petre - nr.7/C/08.06.2018

Sănătescu Viorica - nr.9/C/11.06.2018

( incetat mandatul cu data de 10.05.2018 - Ordinul Prefectului jud.Mehedinti nr.157/10.05.2018 )

Truşcă Aurelian - nr.13/C/V/14.06.2018