PrimńÉria Municipiului Or»ôova

 
 





      2013

   - consiliul
          local



      2012

    - consiliul
         local
     - Legislarura
       2012   -   2016
     - Legislatura
       2008   -   2012


 
      2011

    - consiliul
         local


         2010  
 
    
- consiliul
         local



         2009

     -
consiliul

         local

            2008

    
-
consiliul
        local

            2007

 
    - consiliul
        local

       2006
 


   
- consiliul
      local

       2005

     - consiliul
        local

 

 


Declaratii de avere CL



 

 

 

 

2013

 

 

CONSILIUL LOCAL

 

Basarabă Toma - 4/C/31.05.2013

Boţilă Eduard - 7/C/10.06.2013

Botila Eduard - 20/C/22.07.2013

(incetare mandat in data de 10.07.2013)

Căprioru Nicolae - 3/C/31.05.2013

Cergan Adrian - 18/C/14.06.2013

Cican Adrian - 9/C/12.06.2013

Ghergulescu Ion - 16/C/14.06.2013

Gutuleanu Poenaru Sorin-Claudiu - 14/C/14.06.2013

Iovanovici Oana-Mirela - 21/C/24.07.2013

 (validare mandat in data de 10.07.2013)

Lăpădătescu Florian - 11/C/12.06.2013

Neghină Ştefan - 6/C/10.06.2013

Negulescu Constantin - 1/C/V/21.02.2013

Papavă Dan Ovidiu - 13/C/13.06.2013

Papavă Dan Ovidiu - 23/C/26.08.2013

(incetare mandat in data de 31.07.2013)

Pătăşanu Petre - 17/C/14.06.2013

Popescu Mihaela-Codruţa - 8/C/11.06.2013

Sănătescu Viorica - 10/C/12.06.2013

Sperdea Mircea-Ion - 15/C/14.06.2013

Stoica Marius-Simion - 5/C/03.06.2013

Truşcă Aurelian -  2/C/20.05.2013

                                              - 12/C/13.06.2013 RECTIFICATIVA

Vesa Ioan - 22/C/06.08.2013

(validare mandat in data de 31.07.2013)

 

 

 

 

2012

 

CONSILIUL LOCAL

 

 

LEGISLATURA 2012 - 2016

 

Legea nr.144/2007 + Legea nr.176/2010

 

Basarabă Toma - 19/C/05.07.2012

Boţilă Eduard - 24/C/09.07.2012

Căprioru Nicolae - 18/C/05.07.2012

Cergan Adrian - 31/C/12.07.2012

Cican Adrian - 13/C/29.06.2012

Ghergulescu Ion - 34/C/17.07.2012

Gutuleanu Poenaru Sorin-Claudiu - 22/C/09.07.2012
Lăpădătescu Florian - 16/C/04.07.2012

Neghină Ştefan - 29/C/12.07.2012

Negulescu Constantin - 15/C/V/04.07.2012

Papavă Dan Ovidiu - 25/C/09.07.2012

Pătăşanu Petre - 26/C/10.07.2012

Popescu Mihaela-Codruţa - 28/C/11.07.2012

Sănătescu Viorica - 23/C/09.07.2012

Sperdea Mircea-Ion - 27/C/10.07.2012

Stoica Marius-Simion - 12/C/29.06.2012

Truşcă Aurelian - 32/C/12.07.2012

 

 

LEGISLATURA 2008 - 2012


Legea nr.144/2007 + Legea nr.176/2010

 

Florea Constantin - 5/C/15.06.2012

  Florea Constantin - 20/C/05.07.2012

Ghergulescu Ion

Isac Sorinel-Constantin - 9/C/15.06.2012
Isac Sorinel-Constantin - 36/C/02.08.2012

Jianu Florea - 33/C/16.07.2012

Lungu Nicolae - 8/C/15.06.2012

Lungu Nicolae - 39/C/06.08.2012

Manea Ion - 10/C/15.06.2012

Moescu Pavel - 14/C/03.07.2012

Negulescu Constantin - 6/C/15.06.2012

Paier Constantin - 3/C/15.06.2012
Palos Virgil - 35/C/02.08.2012
Patasanu Dumitru - 7/C/15.06.2012

Patasanu Dumitru - 38/C/06.08.2012

Patasanu Petre  
Raescu Dorin-Costica - 40/C/10.08.2012
Roata Ana-Ramona - 1/C/02.04.2012

Stan Stelica - 37/C/02.08.2012
Ungureanu Petru-Gheorghe - 11/C/29.06.2012

Ungureanu Valeru - 21/C/V/05.07.2012

Vesa Ioan - 4/C/V/15.06.2012

   Vesa Ioan - 17/C/V/04.07.2012

 

 

2011

 

CONSILIUL LOCAL


Legea nr.144/2007 + Legea nr.176/2010

 

                             Florea Constantin - 7/C/04.05.2011

                               Ghergulescu Ion - 18/C/15.06.2011
                                Ghergulescu Ion - 21/C/V/07.11.2011 - alegere viceprimar

                                Isac Sorinel-Constantin - 13/C/01.06.2011

                               Lungu Nicolae - 14/C/02.06.2011

                              Manea Ion - 5/C/28.04.2011

                               Moescu Pavel - 11/C/30.05.2011
                           Moescu Pavel - 19/C/14.10.2011 - incetare mandat

                            Negulescu Constantin - 8/C/04.05.2011
                            Nichescu Vasile-Nelu - 20/C/26.10.2011

                             Paier Constantin - 9/C/11.05.2011
                               Palos Virgil - 12/C/30.05.2011
                            Patasanu Dumitru - 2/C/19.04.2011

                                Patasanu Petre  - 16/C/02.06.2011
                             Raescu Dorin-Costica - 4/C/28.04.2011
                               Roata Ana-Ramona - 17/C/06.06.2011

                                Stan Stelica - 15/C/02.06.2011
                             Ungureanu Petru-Gheorghe - 6/C/03.05.2011

                                 Ungureanu Valeru - 3/C/V/26.04.2011

                             Vesa Ioan - 10/C/24.05.2011

 

 

2010  
 

CONSILIUL LOCAL  
 

Florea Constantin
Ghergulescu Ion

Isac Sorinel-Constantin

Lungu Nicolae
Manea Ion

Moescu Pavel

Negulescu Constantin

Palos Virgil
Patasanu Dumitru

Raescu Dorin-Costica

Roata Ana-Ramona

Stan Stelica

Ungureanu Petru-Gheorghe

Vesa Ioan

Legea nr.144/2007 + Legea nr.176/2010

Florea Constantin

Ghergulescu Ion

Isac Sorinel-Constantin

Lungu Nicolae

Manea Ion

Moescu Pavel

Negulescu Constantin

Paier Constantin
Palos Virgil
Patasanu Dumitru

Patasanu Petre
Raescu Dorin-Costica
Roata Ana-Ramona

Stan Stelica
Ungureanu Petru-Gheorghe

Ungureanu Valeru

Vesa Ioan

 

2009   
 

CONSILIUL LOCAL   
 

Lungu Nicolae

Moescu Pavel

Negulescu Constantin - 19.01.2009

Negulescu Constantin - 06.04.2009

Patasanu Dumitru

Ungureanu Valeru

Vesa Ioan

 

2008

 

CONSILIUL LOCAL
 

Anghel Antanasie - legislatura 2004-2008
Enasescu Ana Ramona
Florea Constantin
G‚rjoabš Grigore - legislatura 2004-2008

Ghergulescu Ion
Isac Sorinel Constantin

Ianculovici Ivan - legislatura 2004-2008
Manea Ion
Moescu Pavel

Negulescu Constantin - legislatura 2004-2008
Negulescu Constantin
Paier Constantin
Palos Virgil
Patasanu Dumitru
Patasanu Petre
Radu Dumitru - legislatura 2004-2008
Raescu Dorin Costica
Stan Stelica
Stoica Marius

Trailoiu Ioan - legislatura 2004-2008
Traistaru Ion - legislatura 2004-2008
Tven Constantin - legislatura 2004-2008
Ungureanu Petru Gheorghe
Ungureanu Valeru
Vesa Ioan 

 

2007


CONSILIUL LOCAL

Juan Constantin
Popa Ioan Petre

Traistaru Ion

 

2006  
 

                    CONSILIUL  LOCAL        

                                                               Panek Virgil
                                              
Juan Constantin

                                           Tanasie Denisia Adela

                                                             Ungureanu Valeru


 

2005  

CONSILIUL  LOCAL


Anghel Antanasie
Caprioru Nicolae
Ciurea Ionela - demisie
Florea Constantin
Ianculovici Ivan
Ispir Mircea
Garjoaba Grigore
Manea Ion
Panek Virgil
Parvu Gheorghe
Popa Ioan Petre
Popa Nicolae - demisie
Raescu Dorin-Costica
Trailoiu Ioan
Traistaru Ion
Tven Constantin
Ungureanu Valeru
Vaczi Horst