PrimńÉria Municipiului Or»ôova

 
 




-Legislatura-

2016 - 2020
 

 

 

CONSILIUL

LOCAL

 

 

Bijan Mariana

 

Br‚ncoveanu Mircea-Mihai

 

Calea Ionel-Fănel

 

Chircu Doinița-Mariana

 

Cican Adrian

 

Ciuverca Ionela-Daniela

 

Draghicescu Laurenţiu-Ioan

 

Ianculovici Elena-Camelia

 

Iovanovici Oana-Mirela

 

Jinga Nicolae

 

Mihai Andreea Martina

 

Nichescu Vasile-Nelu

 

Oprea Aurelia-Daniela

 

Palaşcă Gheorghe-Sorin

 

Pătăşanu Petre

 

Sănătescu Viorica

 

Truşcă Aurelian

 

Consiliul Local al Municipiului Orsova

 

 

 

 

 

Legislatura 2012 - 2016

 

 

 

 

 

CONSILIUL LOCAL

 

( validat cu HCL nr.57(2)/23.06.2016 )

 

 

Anghel Antanasie

( validat mandatul cu data de 27.07.2017  - HCL nr.84/27.07.2017 )

 

Baratky Felix

( validat mandatul cu data de 25.04.2017 - HCL nr.52/25.04.2017 )

 

Bijan Mariana

 

Br‚ncoveanu Mircea-Mihai

 

Calea Ionel-Fănel

 

Chircu Doinița-Mariana

 

Cican Adrian

( incetat mandatul cu data de 25.04.2017 - HCL nr. 51/25.04.2017 )

 

Ciuverca Ionela-Daniela

 

Draghicescu Laurenţiu-Ioan

 

Ianculovici Elena-Camelia

 

Iovanovici Oana-Mirela

( incetat mandatul cu data de 31.10.2017 - HCL nr. 100/31.10.2017 )

 

Jianu Florea

( validat mandatul cu data de 28.03.2017 - HCL nr.33/28.03.2017 )

 

Jinga Nicolae

 

Macovei Mitica

( validat mandatul cu data de 31.10.2017 - HCL nr.101/31.10.2017 )

 

Mihai Andreea Martina

( incetat mandatul cu data de 28.03.2017 - HCL nr.32/28.03.2017 )

 

Nichescu Vasile-Nelu

( incetat mandatul cu data de 25.04.2017 - HCL nr.53/25.04.2017 )

 

Oprea Aurelia-Daniela

 

Palaşcă Gheorghe-Sorin

 

Pătăşanu Petre

 

Sănătescu Viorica

 

Truşcă Aurelian